Nevěra-je to dobře nebo špatně?! Hádejte!

6. května 2011 v 12:31 | Šílená kopie šílené kopie :D
Kdo by to řekl, že i krásný holky jsou podváděny? Kdo by to řekl, že jsou nevěrní častěji chlapy? Nevěra je podle mě úplná ubohost, protože ten dotyčný nevěrný, nedokáže svý/mu ženě/muži říct, že je už nepřitahujou a maj jinou/jinýho. Kdo byl někdy něverný-ví, že to většinou nejde skrývat dlouho a nakonec se na to přijde!! A kdo byl podváděn, ví jak moc to bolí a jak toho dotyčného (kterého milovali) většinou začnou nenávidět! Je to prostě ubohý!! Trochu moudra o reakci na nevěru (né z mý hlavy-přiznám se :D) à První reakcí mnoha lidí bývá šok. Průměrný člověk se dozví, že jeho partner má někoho jiného a je paralyzovaný, zmatený… ztuhne nebo chaoticky pobíhá a nemůže tomu uvěřit. V hlavě víří myšlenky, na nic kloudného ne a ne přijít a výsledné reakce pak podle toho vypadají. Přitom je známá věc, jak vypadají čísla z výzkumů na téma nevěr. V naprosté většině párů se nevěra na straně jednoho nebo obou partnerů vyskytne. Proto by bylo lepší se k tomuto faktu netočit zády a preventivně připustit, že něco takového se může stát i u vás doma. Je totiž pravděpodobnější, že náš vztah zkouškou nevěry bude muset projít, než to, že se zrovna nám vyhne. Člověk takto připraven určitě nebude nad zjištěným partnerovým záskokem křepčit, ale nebude ohromen a zneschopněn, pokud jde o rozumnou reakci.
Tak to je zajímavý, ale stejnak si myslim, že při první nevěře, ten co byl podváděn stejnka neovlivní svůj stav a bude překvapen, že ho/jí jeho/její partner/partnerka podvedl/a..!! A jak to poznat?? Také kudrosti, a také né z mé hlavy :D à Když už to musí být a máte důvěrný kontakt s někým mimo svého partnera, alespoň tohoto partnera ušetřete a nedovolte, aby na to přišel. Podezřelý/á můžete být při výskytu následujících aktivit a projevů:
· zasněné pohledy, (zdánlivě) bezdůvodný blažený úsměv nebo naopak nervozita, nereagování na otázky
· zvýšená péče o sebe - frekvence a délka sprchování, stříhání nehtů, holení různých částí těla
· zvýšená spotřeba parfémů a jiného smyslově senzitivního zboží, nákup dražších značek než bylo obvyklé
· netypické chování, pokud jde o mobily a maily - vrhání se k telefonu při každém pípnutí; časté psaní sms v pozici, aby na displej nebylo vidět; nebo naopak vypínání zvuku u mobilu; počítač - časté stahování pošty, časté psaní, počítač je zapnutý mimo obvyklou dobu, dáte tam najednou heslo atp.
· netypické chování při sexu - pokud jde o frekvenci (zájem může být zvýšený zrovna tak jako snížený) i praktiky
· větší spotřeba peněz pohonných hmot
· záhadně se objevivší věci, jejichž původ nelze uspokojivě vysvětlit (tričko, přívěsek, plyšák aj.)
a pro pořádek ještě:
· projevy náklonnosti na veřejných místech, viditelné následky po líbání a sexu se škrábajícím protějškem, vytahování se nebo svěřování nevhodným osobám, zapomenuté usvědčující smsky a maily (všechno okamžitě mažte nebo si to nakopírujte do jednoho souboru pod heslo)
Tak tohle bylo zajímavý :D :D a ještě jednou --> nevera je U B O H Á !!! takže, nepodvádějte ;) (ale stejnak budete, tak co..ti co podváděj se můžou nazývat mizernou kopií mizerných kopií!!!) :) Arive derči ;ú)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Alisa Alisa | Web | 6. května 2011 v 12:42 | Reagovat

Zase raz článok, z ktorého mi je na grc... Koľko máš rokov ?

2 Míšule Míšule | E-mail | Web | 8. května 2011 v 10:15 | Reagovat

kolik mi je ti říkat nebudu..a jestli se ti nelíbí, chtěla bych videt co by si na tohle téma napsala ty..když deláš chytrou ;P

3 Alisa Alisa | Web | 15. května 2011 v 15:45 | Reagovat

Myslím, že som na túto tému písala . Ale hádať sa nebudem .

4 Míšule Míšule | E-mail | Web | 17. května 2011 v 15:37 | Reagovat

okej

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama