*Budoucnost*

27. května 2011 v 12:23 | Budoucí hromádka lízátek-Lolipóóóp
Budoucnost...Co bude v budoucnu? žeby lítací auta'? nebo doba ledová? co když bude konec světa? nebo nás ovládnou roboti? a co když bude všechno stejný?
Takových otázek může být hafo!! ale co odpovědi? řekla bych, že odpovědi na tyhle otázky nemá nikdo...já osobně si budoucnost radši ani nezkoušim představovat, protože bych si jí mohla vysnít tak jak bych jí chtěla mít, a pak by mě ta pravá zklamala. Kdybych se nad tím ale zamyslet musela, řekla bych, že něco přece jen může být jiné..možná, že spousta zvířat vyhyne, možná, že se nový zvířata narodí..a třeba bude jiný druh člověka (toho se ale asi nedožiju).
Budoucnost, jinak FUTURE (anglicky) --> opravdu může být všeijaká..móda se změní, auta se změní, možná, že i lidé se změní..ale nad tím radši přemýšlet nebudu, ještě by mě mohlo napadnout, že budeme mít čtyři nohy a pět očí..a sakra-už nad tim uvažuju, přesně proto se do takovýchhle představ nepouštim --> vždycky to dopadne tak, že si přimyslim nějaký části těla navíc nebo něco podobnýho :D. ale pokud nebude 21.12.2012 konec světa (ani náhodou na to nevěřim!!), buducnost opravdu může být jakákoliv a my můžeme být taky jakýkoliv-ale to už se opakuju..
A moje vysněná budoucnost? --> Lítací auta (a žádný nehody/havárie), svět bez zločinu, loupeží, zlomyslnosti a špatných povah. Lehčí způsob učení (přinejlepšim nechodit do školy vůbec-ale to ne-to by jsme byli tupý jak špalky! :D), méně chudoby a hladu atd...ale o týhle budoucnosti si fakt můžu nechat jenom zdát. Při nejhoršim se všichni postřílíme, pozabíjíme, totálně si zničíme životní prostředí a postupně vyhyneme. Ale nad tim přemýlět nebudu --> jsem od přírody optimista!! :)
No prostě to bude překvapení!! Takže mějte se a jezte/lízejte lízátka..udělám trochu reklamu, když napíšu že --> Chupa Chupps jsou NÉÉJ!! :) Mějte se ;)*
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 jessicaa1 jessicaa1 | E-mail | 27. května 2011 v 13:30 | Reagovat

super článek..lepší něž ten můj :D aletakovýchbudevíc..jestli seti chceamáščaspřečtijsi ten můj ahodkoment ..jsem tu nová! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama