Květen 2011

*Budoucnost*

27. května 2011 v 12:23 | Budoucí hromádka lízátek-Lolipóóóp
Budoucnost...Co bude v budoucnu? žeby lítací auta'? nebo doba ledová? co když bude konec světa? nebo nás ovládnou roboti? a co když bude všechno stejný?
Takových otázek může být hafo!! ale co odpovědi? řekla bych, že odpovědi na tyhle otázky nemá nikdo...já osobně si budoucnost radši ani nezkoušim představovat, protože bych si jí mohla vysnít tak jak bych jí chtěla mít, a pak by mě ta pravá zklamala. Kdybych se nad tím ale zamyslet musela, řekla bych, že něco přece jen může být jiné..možná, že spousta zvířat vyhyne, možná, že se nový zvířata narodí..a třeba bude jiný druh člověka (toho se ale asi nedožiju).
Budoucnost, jinak FUTURE (anglicky) --> opravdu může být všeijaká..móda se změní, auta se změní, možná, že i lidé se změní..ale nad tím radši přemýšlet nebudu, ještě by mě mohlo napadnout, že budeme mít čtyři nohy a pět očí..a sakra-už nad tim uvažuju, přesně proto se do takovýchhle představ nepouštim --> vždycky to dopadne tak, že si přimyslim nějaký části těla navíc nebo něco podobnýho :D. ale pokud nebude 21.12.2012 konec světa (ani náhodou na to nevěřim!!), buducnost opravdu může být jakákoliv a my můžeme být taky jakýkoliv-ale to už se opakuju..
A moje vysněná budoucnost? --> Lítací auta (a žádný nehody/havárie), svět bez zločinu, loupeží, zlomyslnosti a špatných povah. Lehčí způsob učení (přinejlepšim nechodit do školy vůbec-ale to ne-to by jsme byli tupý jak špalky! :D), méně chudoby a hladu atd...ale o týhle budoucnosti si fakt můžu nechat jenom zdát. Při nejhoršim se všichni postřílíme, pozabíjíme, totálně si zničíme životní prostředí a postupně vyhyneme. Ale nad tim přemýlět nebudu --> jsem od přírody optimista!! :)
No prostě to bude překvapení!! Takže mějte se a jezte/lízejte lízátka..udělám trochu reklamu, když napíšu že --> Chupa Chupps jsou NÉÉJ!! :) Mějte se ;)*

Moje město ..<3

15. května 2011 v 15:38 | šílenost šílenosti prvního stupně :D
Moje město..No, moje město je Sokolov v Karlovarskym kraji :) je to docela malý město, ale já ho přesto miluju..bydlim hned kousek (asi 20 kroků :D ) od kina, takže mega super!! :D máme tu i bazík (s šíleně studenou vodou :D ), nádhernej park, gympl (na něj chodim- nejlepší škola!! :)* ) atd..;) já ani pořádně nevim co na tohle téma mám psát..:D no když se chci někam zašít a potřebuju si něco urovnat v hlavě, jdu domů nebo na Bohemku (takovej novej park ve městě :) )..a když jdu s někým ven tak na areál, do parku nebo zase na tu Bohemku..a moje nejobíbenější místo ve městě je..MOJE POSTEL!! :D ehm, překvapivě ;D vlastně jsem si myslela že je tohle téma dobrý, ale vůbec nevim co mám psát!! :D :D no --> končim :D prostě a jednoduše moje město - kde bydlim :D - miluju!!:** takže házejte po sobě zmrzlinu, myjte si ruce Fantou, čtěte Kačera Donalda, dívejte se na Krtečka a poslouchejte Dádu Patrasovou .. :D :D no co?! vždyť jsem říkala, že jsem magor zrozenej mimo tuhle zemi!! :D *KONEC* :P

Nevěra-je to dobře nebo špatně?! Hádejte!

6. května 2011 v 12:31 | Šílená kopie šílené kopie :D
Kdo by to řekl, že i krásný holky jsou podváděny? Kdo by to řekl, že jsou nevěrní častěji chlapy? Nevěra je podle mě úplná ubohost, protože ten dotyčný nevěrný, nedokáže svý/mu ženě/muži říct, že je už nepřitahujou a maj jinou/jinýho. Kdo byl někdy něverný-ví, že to většinou nejde skrývat dlouho a nakonec se na to přijde!! A kdo byl podváděn, ví jak moc to bolí a jak toho dotyčného (kterého milovali) většinou začnou nenávidět! Je to prostě ubohý!! Trochu moudra o reakci na nevěru (né z mý hlavy-přiznám se :D) à První reakcí mnoha lidí bývá šok. Průměrný člověk se dozví, že jeho partner má někoho jiného a je paralyzovaný, zmatený… ztuhne nebo chaoticky pobíhá a nemůže tomu uvěřit. V hlavě víří myšlenky, na nic kloudného ne a ne přijít a výsledné reakce pak podle toho vypadají. Přitom je známá věc, jak vypadají čísla z výzkumů na téma nevěr. V naprosté většině párů se nevěra na straně jednoho nebo obou partnerů vyskytne. Proto by bylo lepší se k tomuto faktu netočit zády a preventivně připustit, že něco takového se může stát i u vás doma. Je totiž pravděpodobnější, že náš vztah zkouškou nevěry bude muset projít, než to, že se zrovna nám vyhne. Člověk takto připraven určitě nebude nad zjištěným partnerovým záskokem křepčit, ale nebude ohromen a zneschopněn, pokud jde o rozumnou reakci.
Tak to je zajímavý, ale stejnak si myslim, že při první nevěře, ten co byl podváděn stejnka neovlivní svůj stav a bude překvapen, že ho/jí jeho/její partner/partnerka podvedl/a..!! A jak to poznat?? Také kudrosti, a také né z mé hlavy :D à Když už to musí být a máte důvěrný kontakt s někým mimo svého partnera, alespoň tohoto partnera ušetřete a nedovolte, aby na to přišel. Podezřelý/á můžete být při výskytu následujících aktivit a projevů:
· zasněné pohledy, (zdánlivě) bezdůvodný blažený úsměv nebo naopak nervozita, nereagování na otázky
· zvýšená péče o sebe - frekvence a délka sprchování, stříhání nehtů, holení různých částí těla
· zvýšená spotřeba parfémů a jiného smyslově senzitivního zboží, nákup dražších značek než bylo obvyklé
· netypické chování, pokud jde o mobily a maily - vrhání se k telefonu při každém pípnutí; časté psaní sms v pozici, aby na displej nebylo vidět; nebo naopak vypínání zvuku u mobilu; počítač - časté stahování pošty, časté psaní, počítač je zapnutý mimo obvyklou dobu, dáte tam najednou heslo atp.
· netypické chování při sexu - pokud jde o frekvenci (zájem může být zvýšený zrovna tak jako snížený) i praktiky
· větší spotřeba peněz pohonných hmot
· záhadně se objevivší věci, jejichž původ nelze uspokojivě vysvětlit (tričko, přívěsek, plyšák aj.)
a pro pořádek ještě:
· projevy náklonnosti na veřejných místech, viditelné následky po líbání a sexu se škrábajícím protějškem, vytahování se nebo svěřování nevhodným osobám, zapomenuté usvědčující smsky a maily (všechno okamžitě mažte nebo si to nakopírujte do jednoho souboru pod heslo)
Tak tohle bylo zajímavý :D :D a ještě jednou --> nevera je U B O H Á !!! takže, nepodvádějte ;) (ale stejnak budete, tak co..ti co podváděj se můžou nazývat mizernou kopií mizerných kopií!!!) :) Arive derči ;ú)