*Návštěvnost* nade vše :P

12. března 2011 v 11:17 | Míšule :)
*Návštěvnost* .. Pokud vím, o tu stojí každý bloger, který to má v hlavě v pořádku..Když spatříte svoje statistiky návštěvnosti, a vidíte že vám sem přišlo více lidí než jindy, jste rád a máte větší chuť blogovat dále. Ale i když spatříte, že lidi sem moc nechodí, píšete dál, právě proto, aby se návštěvnost zvýšila. Každej bloger má jinej styl, někdo píše o sobě (autorský blogy-blbost! xD ) , pak třeba o politice (nezájem xD ) , o přírodě, o škole, čtenářský deníky atp. (někdy se to hodí xD ) a pak normální blogy o všem (o módě, o životě a lásce-můj případ :D , o tom co jsem zažili-blogový deníky atd.). Ale návštěvnost zajímá každýho blogera. Návštěvnost si můžete zařídit dvěma různýma způsobama: dobrou cestou-a špatnou cestou.
Špatná cesta-"spřátelení blogísků"..no z toho kvetu :D nebo: reklámky-na jakejkoliv blog přijít a šíři zprávy typu: ahojík,máš krásnej blogík,pls podívej se namůj "odkaz na váš blog"...taky hrůza :D a nebo jenom jednoduše: pls koukni --> "odkaz na váš blog" ...hrůůza :D no a
Dobrá cesta-psát dobrý články, občas někde zanechat odkaz-ale fakt jenom v nouzi! a prostě jinak psát, protože jde hlavně o to aby vás to bavilo, a ta návštěvnost neni to hlavní! :)

Ňáká moje fotka-oka :D
Takže se snažte jakkoliv, aby vaše návštěvnost stoupala..Ale já doporučuju tu cestu Dobrou (; Protože když se vydáte tou Špatnou cestou, akorát se budete ztrapňovat odkazama na svůj blog a "sprátelením blogísků"- s tim rozhodně něuspějete, maximálně u blogerů se stejným nemožným cílem, ato ztrapněním se, jenom kvůli každýmu návštěvníkovi navíc..No to nevim kdo tohle dělá..ale je to totální blbost!! xD Takže *Návštěvnost* je dobrá, ale nemělo by se to přehánět ;)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama