Leden 2011

Facebook :)

12. ledna 2011 v 15:04 | Já :D Míšule ;)
Představte si život bez Facebooku...a? Já si myslím, že to jde. Chci říct, že facebook je sice středem všeho dění, ale většinu lidí už začíná celkem nudit. Pořád ty stejný komentáře, akce, a samý ''To se mi líbí''. Kdykoliv se tam přihlásíte, máte tisíce a tisíce novinek, samých příspěvků apod. Ale co třeba si radši číst, poslouchat muziku a tak? NE! Prostě přijdete domů a jdete na Facebook. Já to dřív taky dělávala, ale začalo to být pořád to stejný do kola. A význam tlačítka ''Šťouchnout'' jsem do teď vůbec nepobrala. K čemu to asi tak je? Maximálně když máte takovej ten ujetej status typu: Jestli se mnou chceš chodit, šťouchni mě. Nikdo se to nedozví. Dej si to taky do statusu a sleduj u koho máš šanci ;).
No nekomentuju. Prostě zbytečný. A pak tu jsou ty holky s vymytejma mozkama co po Facebooku šíří nesmysly jako: AHoJkÝ ZlAtÍčKa cHyBěLa jseM VÁM MoTs? vY mě ano A mOTs MoTs mOTS. Já VáS ToTiz LOfÍkUjU a máM vÁs sTlaSnE Moc LÁdA. taK papÍk belUsKY A pIpInKy mOjE :-* :-* :-* :-* :-)
No to je prostě přííšerný!! Jenže můj názor nikoho nezajímá, protože vy si stejnak život bez tý modrý lišty utrpení a ponižování nedokážete představit.